Nasza firma elektryczna oferuje szeroki zakres usług związanych z instalacjami elektrycznymi, elektrotechniką i pozyskiwaniem energii słonecznej.

Projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne na domach, budynkach komercyjnych i przemysłowych lub w formie wolnostojącej.

Zajmujemy się kontrolą dostępu i systemami alarmowymi, oferujemy wiele instalacji związanych z bezpieczeństwem i ochroną obiektów.

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 2017 roku. Brzmi młodo, ale nic bardziej mylnego, jesteśmy przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, któremu zaufało wiele znanych firm z całego świata – udowodnimy to poniżej!

Nasze początki!

Każdą firmę ktoś wymyślił i miał na nią pomysł. W przypadku O&Kelektro Założycielem i Prezesem jest Piotr Kowalczyk, który od początku wyznacza strategię działania i określa kierunki rozwoju. Pierwszym kierunkiem i świetną szkołą w zaspokajaniu wysokich standardów klientów były Niemcy. Współprace na tym rynku pozwoliły nam stworzyć solidne fundamenty firmy.

Wizja!

Docieranie z najwyższym standardem usług do najdalszych zakątków świata. Nie jest to wcale powszechne działanie, wbrew pozorom najwyższy standard usług i jakości to dla wielu tylko dobrze brzmiący frazes. Dla nas to myśl przewodnia, dzięki której nasi kontrahenci z nami zostają, a co ważne, pojawiają się też nowi!

Misja!

Zależy nam na tworzeniu długoterminowych relacji z klientami oraz dostarczaniu wysokiej jakości usług. Trendy i zapotrzebowanie cały czas się zmieniają, dlatego kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie, tak by zaspokajać potrzeby klientów na każdym polu.

Nasza kadra

Piotr Kowalczyk

Prezes Zarządu

Odpowiada za nadzór nad całokształtem działań firmy, w tym planowanie i realizację strategii, zarządzaniem zasobami ludzkimi i finansowymi, kontrolą procesów operacyjnych, negocjacjami z partnerami biznesowymi oraz nadzorem nad przestrzeganiem przepisów prawnych.

Jazda na rowerze, snowboard, wędkarstwo oraz czytanie książek to jego sposoby na aktywne spędzanie czasu wolnego. Kombinacja tych zainteresowań pozwala na różnorodny styl życia, a także na spędzanie czasu w zależności od pory roku i pogody.

Piotr Kowalczyk
Piotr Kowalczyk

Maciej Mleczko

Dyrektor Operacyjny

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Odpowiada za kierowanie i zarządzanie działalnością firmy oraz za osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. W firmie odpowiedzialny także za wycenę projektów, nadzór nad ich przebiegiem, doborem kadry pod kątem kwalifikacji do danego projektu, kontakt z klientem, utrzymanie dobrych relacji oraz pozyskiwanie nowych kontaktów.

Dużo podróżuje zarówno służbowo jak i prywatnie, poszerzając swoje umiejętności i doświadczenia. Treningi muay thai pomagają mu w budowaniu pewności siebie i zdrowego stylu życia, jest to również świetna forma relaksu i redukcji stresu.

Dominik Wijas

Kierownik ds. spraw fotowoltaiki

Odpowiada za koordynację projektów związanych z instalacją systemów fotowoltaicznych, w tym zarządzanie całym projektem, planowaniem i monitorowaniem budżetu, kontrolowaniem jakości pracy, współpracą z klientami i dostawcami, zarządzaniem dokumentacją projektową i promowaniem strategii firmy w zakresie fotowoltaiki.

Uwielbia majsterkować co daje mu możliwość samodzielnej realizacji swoich pomysłów oraz satysfakcję z ukończonej pracy. Jest to też okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, dzielenia się pomysłami i wymiany doświadczeń.

Piotr Kowalczyk
Piotr Kowalczyk

Karolina Wełna

Manager biura

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Odpowiada za zarządzanie codziennymi operacjami biura i zapewnia skuteczną koordynację wszystkich działań, planuje, przydziela i kontroluje budżet biura. Utrzymuje porządek i organizację dokumentów biurowych, w tym zabezpiecza poufność i bezpieczeństwo dokumentów. Dba o regularny kontakt oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Bieganie, wycieczki rowerowe i spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu z rodziną to jej sposoby na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Pomagają jej w odkrywaniu nowych miejsc i krajobrazów, a także w poznawaniu nowych, ciekawych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję.

Anna Komarnicka

Pracownik biurowy

Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Odpowiada za wiele różnych obowiązków, ale głównym zadaniem jest pomoc w codziennej pracy biurowej i umożliwienie płynnego przebiegu pracy. Obsługa korespondencji, wprowadzanie danych, obsługa klienta, przygotowanie dokumentów, pilnowanie terminów płatności. Dobra organizacja, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole to cechy które posiada.

Zainteresowanie, takie jak czytanie książek, bieganie i gra w szachy, pomagają jej w pracy w utrzymaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym, co jest ważne dla utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia psychicznego.

Piotr Kowalczyk